Buy Safeמשלוחים חינם > החזרה עד שנה מיום הקניה! שירות לקוחות: 03-6547080

גזרות ומבני גוף

אנחנו ב- meedot.com יודעות שכשמדובר בחיפוש בגדים, לא מדובר רק בחיפוש על פי מידה - אלא גם על פי מבנה גוף. מה שמתאים לבעלות חזה גדול לאו דווקא יתאים לבעלות ישבן גדול יותר, והדרישות שלנו מהבגד, שיחמיא אבל גם יטשטש את האיזורים הבעייתיים יותר, משתנות ממבנה למבנה.

 השתמשנו באתר בחלוקה מוכרת של מבני גוף נשיים, והצמדנו את המלצתנו להתאמה למבנה הגוף, לכל אחד ואחד מהם.

את מוזמנת לקרוא את תיאורי מבני הגוף וההמלצות שלנו, ואף להתייעץ עם סטייליסטית בנוגע לקנייה, התאמה ושילוב הפריטים השונים באתר. תוכלי למצוא קישור לפנייה לסטייליסטית בעמודי המוצר, או לכתוב לנו ישירות ל- hello@meedot.com.

 

לבעלות מבנה גוף תפוחי, איזור הבטן הוא האיזור הגדול יחסית בגוף, ואיזור המתניים אינו מוגדר. יכול להיות שהנכסים שלך הן רגליים שלא נגמרות או חזה שגורם לנשים אחרות לקנא - והדרך הנכונה להתלבש היא להדגיש את הנכסים הללו, מבלי להוסיף תשומת לב לפלג הגוף המרכזי.

מיפתחי צוואר ומחשופים גדולים וצבע באיזורים אלה יסבו את תשומת הלב לחלק הגוף העליון ויסיטו את המבט מאיזור הבטן. חולצות ארוכות יותר מאורך המתניים הן האורך הנכון.

השמלות והחולצות שיחמיאו לך ביותר עשויות מבדים שאינם נצמדים לבטן אלא “עוברים מעליה”.
שמלות בגזרת “אמפייר” - צמודות באיזור החזה ורפויות בבטן יטשטשו את האיזורים הבעייתיים ויבליטו את האיזורים הטובים יותר.
שמלות מקסי מתנפנפות וגזרות מעטפת מחמיאות מאוד.

מכנסיים בגזרה גבוהה מאוד יבליטו את האיזורים הבעייתיים. חפשי זוג בגזרה המסתיימת באיזור מחצית המתניים.
חצאיות באורך הברך יחמיאו לך מאוד, וסיומת א-סימטרית תוסיף עניין.

אל תחששי מלענוד שרשראות גדולות ומרשימות, ועגילים גדולים. כל אלה ימקדו את תשומת הלב בחלק העליון של הגוף.
חפשי תיקים עם רצועה ארוכה יותר, כך שהתיק עצמו יהיה באיזור המתניים ולא באיזור הבטן.

 

לבעלות מבנה גוף אגסי פלג גוף תחתון רחב יותר - המתניים, הישבן והירכיים גדולים יותר מפלג הגוף העליון. לרוב בעלות המבנה האגסי בטן שטוחה יחסית (כיף לכן!) והחוכמה בסטיילינג במבנה גוף זה היא להדגיש את הגזרה הנשית (והסקסית) על ידי הוספת יותר צורה ונפח באיזורים שמעל המתניים.

הדגישי את איזור החזה ופלג הגוף העליון באמצעות צבעים חזקים, מיפתחי צוואר נמוכים, שרוולים תפוחים יחסית ואלמנטים קישוטיים מעניינים בחלק העליון (החל מהדפס וכלה בניטים קטנים לדוגמא). כל מה שמוסיף נפח לפלג הגוף העליון מבורך מבחינתך - שילוב שכבות, צבעוניות וכו’.

שמלות בגזרת A, הצמודות יותר בחלק העליון והולכות ונהיות רחבות יותר יחמיאו לך מאוד. חצאיות בגזרת A - קצרות או מקסי, הן הגזרה הטובה ביותר עבורך.

גזרות מכנסיים רחבות יותר באיזור מיפתח הרגל יחמיאו לך ויאזנו את פלג הגוף התחתון.
הימנעי ממכנסי קרגו - כל אותם מכנסיים עם כיסים בצדדים - אלה נותנים את התחושה שפלג הגוף התחתון שלך רחב יותר מאשר הוא במציאות.

אקססוריז המדגישים את איזור הצוואר והחזה, כדוגמת שרשראות גדולות או צעיפים צבעוניים יחמיאו לך מאוד. חפשי תיקים שהרצועה שלהם מסתיימת מעל איזור המתניים.

 

לבעלות מבנה תות המתוקות פלג גוף עליון רחב יותר בגלל כתפיים רחבות או חזה גדול, יחסית למתניים ולירכיים. החוכמה פה היא לאזן בין פלג הגוף העליון, הכבד יחסית ולרכך את הצללית בכמה טריקים וטיפים פשוטים.

שמלות צמודות בגזרת הגוף עם חלק תחתון מתנפנף יחמיאו וייצרו את האיזון. שמלות בעלות כתפיה אחת יוצרות אשליה של חלק עליון צר יותר. גם שמלות סטרפלס בגזרת A יכולות להיות מחמיאות - חפשי גם שרשרת ארוכה יותר שמסתיימת באיזור החזה או מתחתיו במקרה זה, ליצירת איזון.


המנעי משרוולים תפוחים וכל דבר צעקני יותר באיזור פלג הגוף העליון, וכשזה מגיע לפלג הגוף התחתון - אל תפחדי מצבע. להפך, זה המקום לחגוג. ג’ינסים צבעוניים, חצאיות בצבעים והדפסים שונים...


קרדיגנים פתוחים יירככו את פלג הגוף העליון.


בגזרת האקססוריז, צמידים גדולים וצבעוניים או טבעות מיוחדות יסיטו את תשומת הלב הרחק מאיזור הכתפיים והחזה. כשאת מחפשת תיק, וודאי כי הרצועה שלו ארוכה מספיק וכי גוף התיק מגיע לאיזור הירכיים.

 

לבעלות מבנה גוף אננס מבנה יחסית ישר בפלג הגוף העליון והתחתון, לעיתים גם עם חזה קטן יחסית. אין בעצם איזור בעייתי ממש שנרצה לטשטש, אלא הצורך הוא יותר ביצירה והבלטה של קימורים.

אם יש לך חזה גדול, חפשי שמלות וחולצות בעלות מחשוף V. אם יש לך חזה קטן יחסית, את יכולה ללבוש גם מחשופים סגורים יותר, ולהפתיע דווקא באיזור הגב או הרגליים, במקרה של שמלות קצרות.


אלמנטים באיזור פלג הגוף העליון - סרטים, שכבות וצבע יחמיאו לך, ורצועות דקות של השמלות והחולצות מצויינות עבורך.
כל החצאיות ייראו עלייך טוב, אפשר לחגוג, ומכנסיי סקיני כאילו נוצרו עבורך. חפשי מכנסיים בעלי אלמנטים קישוטיים באיזור הכיסים והמתניים. הימנעי ממכנסיים בעלות מיפתח רגל רחב - הן ייצרו צללית לא מאוזנת.


חגורות חגורות וחגורות - הן האקססורי הטוב ביותר עבורך, כיוון שהן ייצרו את הקימורים או לפחות אשליה שלהם.

 

לבעלות מבנה שעון חול מתניים צרים יותר יחסית לחזה ולישבן. בורכתן במבנה גוף מאוד סקסי, והחוכמה פה היא לא לטבוע בתוך בגדים רחבים מידי ולהדגיש את הפרופורציות והיתרונות ואת איזור המתניים.

שמלות מעטפת מחמיאות לך ביותר, ומיפתחי צוואר עגולים או בצורת V יעשו נפלאות בשמלות וחולצות.
חצאיות עיפרון ידגישו את הגזרה המדהימה שלך.

האקססורי האהוב עליך צריך להיות חגורה המתאימה לאיזור המתניים. אלה ידגישו את המתניים והפרופורציות הנפלאות שלך.